Dbaj o swoje klejnoty! Bokserki SAXX- test

SAXX

Dbaj o swoje klejnoty! Bokserki SAXX- test

Pod koniec zeszłego roku otrzymałem w prezencie bokserki biegowe marki SAXX. Jedyne co wtedy usłyszałem, to „sprawdź i zrozumiesz”.

Wcześniej biegałem w gaciach wielu sportowych marek: Nike, Under Armour, Kalenji, Odlo, Brubeck, czy 4F. Wszystkie są podobne: mają lepszy lub gorszy krój, mniej lub bardziej oddychający materiał, płaskie szwy, szeroką gumkę i to by było na tyle. Bokserki jak bokserki.

Miałem swoje ulubione na zawody, inne na szybkie treningi, inne na długie wybiegania. Tak, żeby w miarę zapewnić komfort.

„Hamak” na klejnoty..

SAXX w swoich bokserkach posiada technologię Ball ParkPouch. Jest to nic innego jak „specjalny panel”, „koszyczek”, czy jak kto woli „hamak” na klejnoty.
Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem. Trzymanie jajek na swoim miejscu jest rewelacyjne! Pozwala w pełni skupić się na biegu i nie myśleć o tym, że coś nam się przesunęło 😉

Bokserki wykonane są z bardzo cienkiego i przyjemnego w dotyku materiału, co gwarantuje pełny komfort i wysoką oddychalność. Płaskie, odwrócone szwy chronią przed podrażnieniami. Ergonomiczna konstrukcja i lekkość pozwalają zapomnieć, że ma się je na sobie.

Ubieram te gacie na każde zawody i trudne treningi. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Zero obtarć, podrażnień, dyskomfortu. Moje ulubione.

Jak stanik sportowy..

Kobiety od dawna dbają o swoje dobra, zakładając staniki sportowe. Panowie, teraz dzięki SAXX, również my możemy zadbać o swój komfort.

SAXX wypuścił też spodenki ze wbudowanymi bokserkami, wyposażonymi w koszyczek na jajka. Zawsze miałem problem z bieganiem w spodenkach z wszytą bielizną (niewygodne, obcierające). Tutaj jednak mamy wszystko na swoim miejscu i pełny komfort jak w oddzielnych bokserkach SAXX’a. Jest to kolejny produkt, który mnie przekonał.

Trwałość..

Trwałość produktu pozwoli przez długi czas cieszyć się pełnym komfortem. Moje mają przeszło pół roku i wyglądają jak nowe, a biegam w nich tak często, jak tylko mogę (tzn. jak szybko je wypiorę).

Ambasadorzy SAXX

W bokserkach SAXX biegają czołowi polscy zawodnicy: Bartek Przedwojewski, Kamil Leśniak, Marcin Rzeszótko, Rafał Bielawa, Grzegorz Urbańczyk.

Ceny produktów..

Cena bokserek może nie jest najniższa, ale tak naprawdę wystarczy nam jedna lub dwie pary, żeby zagwarantować pełny komfort na zawodach i kluczowych treningach.
Jeśli panie płacą 200-300zł za stanik sportowy, a my potrafimy wydać 150-200zł za skarpety kompresyjne, to szybko zdamy sobie sprawę, że w ostatecznym rozrachunku przy zakupie bokserek SAXX otrzymujemy całą garść korzyści.

Ostatnio wygrałem bon na 200zł na produkty marki SAXX na biegu Ultra Roztocze. Na pewno będzie to dobrze wykorzystana nagroda.

P.S. Jak już spróbujesz, to nie będziesz chciał biegać w innych!